Portal_background_image

بخشداركمره: آرمان اسلامي ظلم ستيزي و دفاع از مظلوميت مردم فلسطين، آرماني كه امام خميني (ره) آن را دست مايه وحدت جهان اسلام قرار داد و آخرين جمعه ماه مبارك رمضان را روز قدس ناميد.

بخشدارکمره در جمع راهپیمایان ونمازگذاران روزقدس گفت : حماسه امروز شما عزیزان نشان از ولایتمداری شما به ایران و جهان اسلام است که با زبان روزه و لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری امروز را درمقابل زیاده خواهی های استکبارجهانی و رژیم غاصب اسرائیل ایستاده ایم تا در نهایت به اهدافی که امام خمینی (ره) با نام گذاری این روز به عنوان روز قدس به آزادی فلسطین منجر شود.

وی اشاره ای به فرمایشات مقام معظم رهبری نمود وگفت : مقام معظم رهبری در سالروز ارتحال حضرت امام این امر رابرای هر مسلمان تکلیف دانسته وعنوان نمودند روز قدس امسال باید نسبت به سالهای قبل پرشورتر برگزار گردد.
احمد اسدی گفت : حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس تجلی وحدت مسلمانان برای سرنگونی این غده سرطانی است.
ایشان درجای دیگر از سخنان خود به اقداماتی که دولت تدبیروامید در حوزه های مختلف:اقتصادی،اجتماعی وعمرانی صورت گرفته است اشاره وبیان داشتند:دولت در سالهای اخیر با اجرای چند پروژه مهم منجمله :احداث دو درمانگاه در شهر قورچی باشی و روستای چهارچشمه،دوسیلوی ذخیره گندم درروستای چهارچشمه وناحیه صنعتی شهدای خرمدشت وآغاز اجرای دو جاده مواصلاتی خمین به شازند وقورچی باشی به روستای سکانه را گام های مؤثری برای توسعه بخش برداشته که در این بین ادامه روند احداث محور خمین به شازند از اهمیت بسزایی جهت پیشرفت روستاهای بخش  اشاره کرد.

ایشان در پایان از حضور  مردم ولایتمداربخش کمره درحماسه راهپیمایی روز قدس تشکر و قدردانی نمود واین اتحاد وهمدلی را نقطه عطف توسعه بخش دانست.

گالری تصاویر


دسته بندی

روابط عمومی بخشداری کمره


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها