Portal_background_image

شانزدهمين يادواره 240 شهيد شهر قورچي باشي و بخش كمره در مسجد شهداي اين شهر برگزار شد .

بخشدار کمره باگرامیداشت یاد خاطره شهدا وامام شهدا(ره) گفتند: اقتدار و عظمت انقلاب اسلامی ایران درجهان مرهون ایثار و از خود گذشتگی شهدا است،اقتدار ملت ایران به برکت خون پاک شهدا وپشتوانه بسیجیان شجاع است.

اسدی اظهار داشت: برگزاری یادواره ها در راستای توصیه های مقام عظمای  ولایت حضرت آیت اله امام خامنه ای(مد ظله العالی) که فرمودند"یاد شهدا را هیچ کس نمی تواند از سینه های این ملت براند" مبنی بر حفظ و خاطره شهدای عزیزمان برگزار گردید. این کار فرهنگی که به برکت امنیت نظام جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید یکی ازکارهای ستاد برگزاری یادواره شهدای بخش کمره می باشد.

در ادامه نجفی دبیر ستاد برگزاری یادواره بخش کمره وشهر قورچی باشی با اشاره به این که انقلاب اسلامی ایران جلوه بسیار زیبا به قیام امام حسین (ع) وپیغمبر اکرم (ص) وائمه معصومین می باشد گفت: امام خمینی (ره) فرموندند که مسیر ومنش شهدای ما با شهدای کربلا یکی است با این تفاوت که شهدای کربلا در کنار امام زمان خود به شهادت رسیدند و شهدای ما در راه رسیدن به امام عصر(عج) قدم برداشته و به شهادت رسیدند. وی افزود : کربلا و اربعین حاوی پیامی است برای همه ما که در برابر ظلم باید ایستادگی کنیم وآن این است که امام حسین در روز عاشورا تنها ماند ولی ما در برابر ظلم ایستادگی خواهیم کرد وراه عاشورایان را ادامه خواهیم داد.

مدیرکل صدا وسیما در ادامه مراسم با تقدیر از حضور مردم شهید پرور بخش کمره وشهر قورپی باشی و همچنین مسئولین برگزاری یادواره به حقیقت اربعین اشاره کرد گفت: در گذشته با وجود حکام ظالم ، نامی از امام حسین و ائمه معصومین (ع) برده نمی شد یا بعضاً کم بود ولی امروزه و در همین روز عزیز میلیون ها شیعه در جهان با پای پیاده  به زیارت امام شهیدشان رهسپار این سرزمین میشوند. مهندس قربانی جم ابراز کرد: تلاش دشمنان این است که پیام  عاشورا اشاعه پیدا نکند،غربی ها امروز با جنگ نرم در سدد تخریب این حضور میلیونی هستند ولی مردم جهان خود شاهد جمعیت 26 میلیون زائر اربعین حسینی به صورت زنده در کربلا هستند که بحمدالله نقشه های غرب یکی پس از دیگری نقش برآب می شود.

وی با بیان اینکه: با پخش زنده این مراسم می توانیم گوشه ای از عظمت ملت ایران را در استان مرکزی _شهرستان خمین _بخش کمره به جهانیان و ارادت خود را به سیدالشهدا و یاران با وفایش و همچنین ساحت مقدس حضرت بقیه الله (عج) به تصویر بکشیم.

در انتها، مراسم با مدیحه ثرایی ونوحه خوانی سید عطا مدنی  مداح اهل بیت عصمت وطهارت به پایان رسید.

گالری تصاویر

یادواره شهدای شهر قورچی باشی وبخش کمرهیادواره شهدای شهر قورچی باشی وبخش کمرهیادواره شهدای شهر قورچی باشی وبخش کمرهیادواره شهدای شهر قورچی باشی وبخش کمرهیادواره شهدای شهر قورچی باشی وبخش کمرهیادواره شهدای شهر قورچی باشی وبخش کمرهیادواره شهدای شهر قورچی باشی وبخش کمرهیادواره شهدای شهر قورچی باشی وبخش کمره

دسته بندی

روابط عمومی بخشداری کمره


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها