Portal_background_image

بازديد فرماندارو بخشدار از تعدادي از روستاهاي بخش كمره شهرستان خمين .

سید مهدی ساداتی فرماندار شهرستان خمین به همراه اسدی بخشدار کمره از تعدادی از روستاهای بخش کمره منجمله روستاهای کجارستان ، سوک قزقان و چهار چشمه از توابع بخش کمره بازدید نمود و از نزدیک با دهیار ، اعضای شورا و تعدادی از اهالی این روستاها گفتگو کرد .

در حاشیه این بازدید فرماندار شهرستان خمین اظهار داشت : عمران وآبادانی روستا در سرلوحه برنامه های دولت تدبیر و امید قرار دارد ولی بدون همکاری مردم دولت به تنهایی نمی تواند کاری از پیش ببرد . وی در ادامه افزود : توسعه روستایی راه رسیدن به توسعه پایدار ملی را هموارتر می سازد زیرا با توسعه روستایی توازن بین شهر و روستا برقرار و فاصله ها کاهش پیدا می کند.

سید مهدی ساداتی در ادامه با اشاره به نقش دهیاران و شوراها در روستاها افزود : نقش دهیاران وشوراها در حوزه روستایی بسیار مهم است و تعامل وهمدلی آنها هم باعث ارتقای شاخص های فرهنگی ، اجتماعی واقتصادی در روستا ها می شود و هم زمینه رفاه ، آرامش ورضایتمندی در مردم را فراهم می نمایند .

مدرسه ابتدایی روستای کجارستان ، خانه بهداشت روستای سوک قزقان و دبیرستان شبانه روزی دخترانه نرجس روستای چهار چشمه از مکان هایی بود که مورد بازدید فرماندار قرار گرفت .

در پایان بخشدار کمره ضمن تشکر از توجهات فرماندار محترم شهرستان عنوان نمود: اقدامات خوبی توسط دولت تدبیر و امید درحال انجام هست وهمه ما باید در این خصوص دولت را یاری تا به اهداف مورد نظر برسد ایشان در انتها از زحمات شوراها ،دهیاران واهالی محترم بخش تقدیر نمود وبیان داشت : می توانیم مشکلات را بامشارکت یکدیگر درحد توان مرتفع نماییم.

گالری تصاویر

دیدار فرمانداردیدار فرمانداردیدار فرمانداردیدار فرمانداردیدار فرمانداردیدار فرمانداردیدار فرمانداردیدار فرمانداردیدار فرماندار

دسته بندی

روابط عمومی بخشداری کمره


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها