Portal_background_image

عمليات ساخت سالن ورزشي چند منظوره در روستاي ليليان آغاز شد .

عمليات ساخت سالن چند منظوره ورزشي - فرهنگي باحضور بخشدار کمره ونماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و خیر شهرستان خمین دکتر محمد نبی رضایی در روستاي ليليان همزمان با ولادت حضرت علي (ع) آغاز شد.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی قبل از شروع عملیات ،ابتدا بهمراه بخشدار کمره و جمعی از مسئولین حاضر مشکلات مردم روستای خیر آباد را مورد ارزیابی قرار دادند.
رضایی نماينده مردم خمين در مجلس شوراي اسلامي در جريان آغاز عمليات اين طرح خيرساز گفت: تنها راه توانمند سازي توليد و خودكفايي كشور توجه به جمعيت روستا به عنوان مولد بخش عظيم كشاورزي ، دامپروري و صنايع دستي است. 
محمد ابراهيم رضايي اظهاركرد: در سالي كه با نام اقتصاد مقاومتي اقدام و عمل از سوي مقام معظم رهبري نامگذاري شده بايد با توجه به پتانسيل ها و ظرفيت هاي موجود در مناطق روستايي با ايجاد زيرساخت هاي توسعه و زمينه اشتغال بخش كشاورزي و دامپروري، آبادي ها را از پديده مهاجرت بي رويه جمعيت به شهر نجات مي دهد. 
وي، تنها نقطه ضعف دشمن از نظام جمهوري اسلامي را در توليد مايحتاج اوليه و اقتصاد دانست و گفت: كشور با داشتن نيروي انساني جوان و تحصيل كرده و منابع خدادادي مستعد و فراوان مي تواند در اين حوزه بدرخشد. 
نماينده مردم خمين در مجلس شوراي اسلامي توضيح داد: عقب ماندگي علمي و اقتصادي در جامعه اسلامي ايران خواسته اصلي استعمار و استكبار است و در يك دهه گذشته بر همه ملل جهان ثابت شد كه دشمن چشم ديدن دانشمندان و پژوهشگران ايران را ندارد. 
وي از مسئولان اجرايي و كشاورزان مناطق روستايي خواست تا با يكپارچه سازي زمين هاي كشاورزي و اجراي كامل سيستم آبياري نوين در بخش زراعت و باغات در صرفه جويي آب و افزايش توليد محصولات با كيفيت تلاش كنند. 
نماينده مردم از تلاش خيران و سرمايه گذاران بخش خصوصي در توسعه و آباداني در عرصه بهداشت و درمان، آموزش و پرورش و راه و ترابري شهرستان خمين تقدير كرد و گفت: اميد است با سرمايه گذاري بخش خصوصي كه در خمين در حال انجام است تا پايان سال جاري تحولي در اشتغالزايي و كاهش نرخ بيكاري شهرستان ايجاد شود. 
در اين آئين نماينده مردم و جمعي از مسئولان اجرائي شهرستان خمين با حضور در منزل شهيد يدالله گودرزي از خانواده اين شهيد والامقام در روستاي ليليان دلجويي كردند. 
در ادامه بخشدار کمره با اشاره به این که یکی ار عوامل موفقیت این روستا انجام کارهای گروهی وتیمی در روستا می باشد گفت: شورا یک کار تیمی است که همه تصمیمات باید با نظر جمع انجام بگیرد و اگر تیم ها هماهنگ و قدرتمند باشد نتیجه کار به پیروزی می رسد.

وی افزود: در برخی روستاها یکی از دلایل اصلی پیشرفت  هماهنگی و همکاری شوراهاومردم است  و در آن روستاها اعضای شورا با دهیار همکاری های بسیار خوبی داشته و این باعث پیشرفت  آنها می شود.

ایشان در پایان گفتند:اين طرح ورزشي فرهنگي با برآورد اعتبار چهارميليارد و 500 ميليون ريال در زميني به مساحت دوهزار و 200 متر مربع و زيربناي يكهزارو 20 متر، در دوطبقه ساخته مي شود. 

گالری تصاویر

کلنگ زنی لیلیانکلنگ زنی لیلیانکلنگ زنی لیلیانکلنگ زنی لیلیانکلنگ زنی لیلیانکلنگ زنی لیلیانکلنگ زنی لیلیانکلنگ زنی لیلیان

دسته بندی

روابط عمومی بخشداری کمره


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها